В ООС відбулася чергова ротація буковинських поліцейських
12 грудня до Чернівців повернулись двадцятеро правоохоронців, які несли службу на блок-постах Луганщини впродовж двох місяців. Про це повідомили у пресслужбі поліції Буковини. За період перебування в зоні Операції Об’єднаних Сил працівники поліції в Чернівецькій області та міжрегіональних підрозділів…
Читати...