Відомі буковинські медики першими зробили щеплення від COVID-19
Відомі буковинські медики, які від початку епідемії борються із коронавірусом, першими зробили щеплення від COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА. Зазначається, що вакцину Oxford/AstraZeneca…
Читати...