Андрій Богдан: Президент дуже втомився від негативу у ЗМІ
За час керівництва державою президент Володимир Зеленський стомився, але це пов’язано не безпосередньо з роботою, а з негативом, який на нього виливається. Про це заявив голова Офісу президента Андрій Богдан, передає УП. “Він стомився… Втома від негативу. Тому що дуже багато негативу на нас виливається…
Читати...